Ceník nabízených služeb Zarafa.cz

Využívání produktů Zarafa je možné dvěma způsoby. První možností je pronájem řešení, kdy se nemusíte starat o infrastrukturu, patchování, dostupnost, zálohy a provoz, pouze v rámci měsíčních poplatků odebíráte od nás službu v předem definovaném rozsahu, v maximální kvalitě. Můžete jednoduše přidávat i rušit počet aktivních uživatelů. Další možností je nákup licencí produktů Zarafa do vašeho vlastnictví a provoz celého systému můžete mít plně ve své režii.

Pronájem služeb

Rychlá a jednoduchá cesta pro využívání groupware služeb Zarafa.cz. Součástí pronájmu je zajištění licencí a hosting služby na našich serverech, zákaznická podpora, pravidelné aktualizace a trvalý dohled. Veškerá data jsou bezpečně uložena a šifrována v profesionálním datacentru s ostrahou, chráněna moderními firewally a antiviry. Data z tohoto datového centra jsou též replikována do archivní lokality - druhého datového centra, a v šifrované podobě ukládána.

Standardní součástí pronájmu, pokud nezní dohoda jinak, je schránka o velikosti 5GB včetně velikosti smazaných položek - standardně jsou uchována smazaná data 14 dní zpět.

Veškerá komunikace mezi klientem a serverem je zabezpečena vysokým stupněm šifrování SSL a data není možné odposlechnout třetí stranou.

Jakékoliv další služby s Vámi rádi projednáme osobně. Preferujeme a zvýhodňujeme dlouhodobé spolupráce - při závazku provozu služby na více jak jeden rok poskytujeme velmi výrazné individuální slevy - kontaktujte nás pro stanovení Vaší finální ceny.

1 10 20 30 40 51 a více


Prodej

Zákazníci, kteří chtějí mít Zarafu zakoupenou nebo umístěnou na vlastních serverech mouhou od nás zakoupit licence všech komerčních edicí Zarafa, i objednat instalační a integrační práce ve svém prostředí.


Jakékoliv další služby jsou možné po dohodě - například uživatelská případně administrátorská školení, migrace a intergrace s vaším stávajícím prostředím.

Nabízíme také možnost hostování ZCP Community Edition pro domácí použití nebo pro experimentální účely za individuálních podmínek.


Demo verze

Pokud si chcete pouze prohlédnout nebo vyzkoušet funkcionality prostředí Zarafa WebApp, můžete tak učinit přímo na
Demo Zarafa.com.

Pokud chcete otestovat produkt ve vašem kolektivu na konkrétní doméně, nebo na doméně testuji.zarafa.cz, použijte zelené tlačítko vpravo nahoře na této stránce.